Zespół

IMG_0771

JAROSŁAW SIKORSKI

kierownik Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk

konsultant i trener programu Erasmus+, organizator projektów w ramach programu „Młodzież w działaniu” oraz „Erasmus+”, trener w ramach projektu “Education and awareness-raising – the key to understand EU enlargement process” współfinansowanego przez Unię Europejska w ramach programu PRINCE 2010-EU27, temat: „Proces Rozszerzenia Unii Europejskiej – szanse i wyzwania”, w latach 2012-2014 koordynator Regionalnego Punktu Informacji Młodzieżowej Eurodesk Gdańsk, od 2019 roku ekspert Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku.

halas

PATRYK CHYLEWSKI

konsultant Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk

absolwent kierunku niemcoznawstwo na Uniwersytecie Gdańskim, posiada bogate doświadczenie w zakresie informacji europejskiej, interesuje się historią krajów niemieckojęzycznych, podróżami i stosunkami polsko-niemieckimi.

agata

AGATA BIRECKA

specjalistka ds. informacji europejskiej Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk

absolwentka kierunku stosunki międzynarodowe, oficer łącznikowy podczas szczytu Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji państw grupy G-6 w Sopocie, w okresie 2011-2012 na stanowisku konsultanta Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej (RCIE), od 2012 r. związana z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Gdańsku, którego obecnie jest koordynatorem.