Praca w Europe Direct – Gdańsk

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk poszukuje osoby na stanowisko: konsultant Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk.

WYMAGANIA:
– wykształcenie min. średnie
– znajomość tematyki europejskiej
– umiejętność dobrej organizacji pracy zespołowej i indywidualnej
– kreatywność i zaangażowanie
– odpowiedzialność
– znajomość oprogramowania biurowego i preferowana znajomość programów graficznych
– znajomość języka angielskiego na poziomie B2
– mile widziana znajomość drugiego języka obcego
– komunikatywność
– umiejętność pracy pod presją czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1. Aktualizowanie baz danych.
2. Wyszukiwanie i opracowywanie informacji do newslettera Europe Direct – Gdańsk.
3. Wyszukiwanie informacji o tematyce europejskiej w oparciu o strony Komisji Europejskiej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.
4. Przygotowywanie newslettera Europe Direct – Gdańsk.
5. Aktualizowanie strony internetowej Punktu Europe Direct – Gdańsk.
6. Opracowywanie informacji dla Beneficjentów działań Punktu.
7. Przygotowywanie opisu publikacji do biblioteczki na stronie www.
8. Obsługa Beneficjentów Punktu Europe Direct – Gdańsk.
9. Pomoc przy organizacji szkoleń i wydarzeń Punktu Europe Direct – Gdańsk.
10. Monitorowanie zmian w prawodawstwie unijnym (rozporządzenia, dyrektywy, decyzje Komisji Europejskiej).
11. Opracowywanie materiałów i prowadzenie lekcji europejskich.
12. Zadania zlecone przez przełożonego.

OFERUJEMY:
– atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole
– szkolenia i warsztaty dot. tematyki europejskiej
– pracę w młodym i dynamicznym zespole
– możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
– możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: europedirect-gdansk@morena.org.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.